Kargo ve Taşıma Bilgileri

Web sitemiz üzerinden verilen tüm siparişler 3-5 iş günü içerisinde sevk edilecektir. Sevkiyatlar tamanlandığında, sipariş verdiğiniz elektronik posta üzerinden kargo takip numarası tarafınıza bildirilecektir.

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir.

Ürünün kargo ile teslimatı sırasında lütfen ürünü kontrol ediniz. Üründe bir hasar görüyorsanız ürünü teslim almayınız ve geri gönderiniz veya teslim alırken teslimat yetkilisine tutanak tutturunuz ve tutanağı elektronik posta vasıtasıyla tarafımıza ulaştırınız.Tutanak tutulmadan teslim alınan ürünlerde sonradan tarafımıza bildirilecek kargo nedenli hasarlar kabul edilmeyecektir.

​İade taleplerinizi için öncelikle lütfen iade talebini ve nedenini, iletişim bilgileriniz ve iade tutar   talebinizi info@esmade.com.tr adresine elektronik posta olarak gönderiniz.İade talebinize 7 iş günü içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Web sitemizden aldığınız tüm ürünlerde, fatura tarihinden 15 gün içerisinde, herhangi bir sebep göstermeksizin ürünleri iade edebilirsiniz. Paketi açılmış, kısmi bile olsa kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iade talebi tarafımızca kabul edilmeyecektir. İade, orjinal ambalajla faturasıyla beraber anlaşmalı kargo şirketi

(MNG kargo) ile karşı ödemeli yapabilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi aracılığı ile gönderilen kargoların ücretleri yansıtılır.Ürün hatası talebi ile tarafımıza gönderilen ürünler 7 iş günü içerisinde kontrol edilerek belirtilen elektronik posta adresine kabul durumuyla ilgili bilgi gönderilecektir. İadenin kabul edilmesi durumunda ücret iadesi 15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.